💬 "Ik merkte meteen dat het hier anders was dan op andere plekken"
Tom Croussen is één van onze nieuwe trainers bij Thiro Training. In een kort gesprek vroegen we hem hoe hij zijn start bij ons heeft ervaren.
Wat hij teruggeeft? Een zorgvuldig onboardingsprogramma, aandacht voor persoonlijke groei en een team dat écht samenwerkt.
"Je komt binnen met enthousiasme en vanaf dag één word je serieus genomen. Niet alleen als professional, maar ook als mens. De begeleiding is sterk: je wordt goed ingewerkt, je krijgt vertrouwen én je krijgt de ruimte om te leren."
Bij Thiro Training geef je begeleiding en/of behandeling aan mensen met een licht verstandelijke beperking en/of autisme, vanuit sport- en leefstijlmethoden.
Kleine stappen, grote impact!
🔍 We zoeken trainers die in ontwikkeling zijn, starters of mensen met een paar jaar ervaring als bijvoorbeeld sportkundige, social worker, psycholoog of PMT'er.
Mensen die willen werken met mensen met een verstandelijke beperking en/of autisme. En die willen bouwen aan zichzelf én aan iets groters.